Crowdsourcing - Sprinet.pl
Logowanie

Błękitna TV - Rzeszowska Telewizja Internetowa


 
info@blekitna.tv
Wyszukiwanie zaawansowane

Projekt

Za kulisami - zgłoś ciekawy film backstage’owy

Forma projektu: Publiczny Status projektu: zamknięty Czas trwania: 2013-05-17 - 2013-06-24 Tagi: film Kategorie: media / wydawnictwa / poligrafia
Opis projektu
Zgłoś propozycję ciekawego filmu backstage'owego, przedstawiającego zakulisowe działania podczas przygotowywania, tworzenia i nagrywania dowolnej produkcji filmowej i wygraj aparat fotograficzny gadżety i podwójną wejściówkę do Kina Helios!
Zgłoszono 11 pomysłów
Podziel się:
Zgłoś propozycję ciekawago filmu backstage'owego, przedstawiającego zakulisowe działania podczas przygotowywania, tworzenia i nagrywania dowolnej produkcji filmowej i wygraj aparat fotograficzny oraz gadżety.

Zasady Konkursu:

1. Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie filmu backstage’owego publicznie dostępnego na YouTube.com lub filmu do którego uczestnik konkursu posiada prawa autorskie. Jedyną formalną drogą zgłoszenia propozycji filmu w konkursie jest skorzystanie z formularza „dodaj pomysł” w profilu https://blekitnatv.sprinet.pl/

2. Każda zgłoszona propozycja poddana jest ocenie przez innych użytkowników serwisu.

3. Organizator konkursu wybierze z pośród 10 najlepiej ocenionych filmów backstage’owych 1 zwycięski film oraz dwa wyróżnienia.

4. Zwycięska, zaakceptowana przez Organizatora konkursu propozycja filmu, zostanie oznaczona statusem „zaakceptowany”.

5. Użytkownik serwisu, którego zgłoszona propozycja została uznana jako zwycięska, wyróżniona zostanie poinformowany o nagrodzie na indywidualnym profilu w serwisie www.sprinet.pl.

6. Zwycięski film zostanie opublikowany na Facebooku.

7. Nagrodą główną dla zwycięzcy jest aparat fotograficzny, a dla dwóch wyróżnień będzie podwójne zaproszenie na dowolny seans do kina Helios.

Szczegóły konkursu i terminy losowania nagród w Regulaminie.

Jako przykład poniżej załączamy film backstage'owy serwisu sprinet.pl

Zamknij

Najaktywniejsi użytkownicy

haxley l.
27 pkt
kreator
Dawid D.
23 pkt
kreator
Krzysztof N.
22 pkt
komentator
Paweł K.
19 pkt
komentator
Janusz L.
19 pkt
nowy
Sebastian N.
16 pkt
komentator
Diana W.
16 pkt
komentator
Łukasz O.
16 pkt
komentator
Patryk P.
15 pkt
komentator
Pomysł
12
1
13

Backstage reklamy Old Spice

Profil: Błękitna TV - Rzeszowska Telewizja Internetowa Opublikowany 22.05.2013 17:04:48 przez looki-92.
93% z 14 głosów oddano na tak 14 12 2
W Polsce marka Old Spice kojarzona jest głównie z hasłem "siedze na koniu". Niestety backstage tej reklamu nie udało mi się znaleźć, ale nie martwcie się - ta też jest całkiem niezła! A tak w ogóle wiedzieliście, że kręcą ją jednym cięgiem? To naprawdę rzadkie w rekalmach! :)
Status: nowy (20.06.2013 12:47:33)
0 [0]    
eizzy
Uwielbiam tego aktora! Niestety tłumacząc reklamę "siedzę na koniu" na język polski zepsuli cały efekt. Gorąco polecam zobaczyć ją w oryginale.
Realizacja: Logito sp. z o.o.
SPRINET POLSKA Sp. z o.o.
35-111 Rzeszów
ul. Legionów 31
Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje – inwestujemy w Waszą przyszłość
Serwis sprinet.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach reklamowych oraz funkcjonalnych. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.